Новини Новини

Тематично-патріотична виставка листівок

Напередодні Великодня, найважливішого християнського свята, для підтримання морального духу наших Захисників, було організовано тематично-патріотичну виставку листівок з подальшою передачею ЗСУ.
Дякуємо студентам та дітям, які долучились до цієї акції.
Разом ми сила.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.
З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД у ВСП «Козелецький фаховий колледж ветеринарної медицини БНАУ» були проведені виховні години в группах.
Молодь повинна знати про загрозу, пов’язану з поширенням цієї хвороби, та цінувати найдорожче, що є в житті – здоров’я.
Зупинимо СНІД – поки він не зупинив нас!!!

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Детальніше:Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

З днем працівника освіти!

Традиційно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. 30 вересня у ВСП «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» відбулась відкрита виховна година присвячена Дню працівника освіти під гаслом «За кожним великим здобутком стоїть вчитель». З нагоди професійного свята, привітання отримали викладачі коледжу та співробітники.

Детальніше:З днем працівника освіти!

Вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру

29-30 вересня 2021 року бібліотекою ВСП «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини» БНАУ для студентів та колективу коледжу була підготовлена виставка літератури до 80-роковин трагедії на околиці Києва. Під час нацистської окупації у Бабиному Яру було вбито понад 100 тисяч людей. З них майже 34 тисячі київських євреїв. Єврейська громада у довоєнному Києві була другою за чисельністю після української. Згідно з переписом 1939 року євреї складали 26,48% міського населення (українці – 53,21%). Після нацистської окупації фактично всіх євреїв, які залишилися в окупованому Києві, було вбито.

Зустріч випускників 2021

Зустріч випускників Козелецького коледжу ветеринарної медицини #зустрічКозелецькийколедж_2021 Ми раді вітати Вас в рідному навчальному закладі! Ваши стежки-дороги злилися сьогодні в одну єдину. Нашому коледжу виповнилося 95 роки, змінилася назва, але як і раніше в стінах навчального закладу відбувається багато цікавих подій, робиться багато добрих справ.

Детальніше:Зустріч випускників 2021

Даниленко Анатолiй Степанович - це Людина-легенда, це Людина-епоха.

Це Великий Ректор, Великий Громадянин. Він у всьому був великим. Слово «був» – дуже болюче, дуже гірке, бо за ним ще болючіше – «пішов». Пішов у вічність... 06 лютого 2021 року. Сьогодні тисячам викладачів, студентів, директорів навчальних закладів прониже серце звістка: «Немає нашого Ректора… Немає нашого Анатолiя Степановича»….

Детальніше:Даниленко Анатолiй Степанович - це Людина-легенда, це Людина-епоха.

Суворий аналітик доби (120 років з дня народження В. Підмогильного)

“Дар правдивого спостереження життя уміння заражати читача настроями, тримати1

його увагу напруженою на протязі всього оповідання – становлять невід’ємну

властивість творчості Валеріана Підмогильного”                                                                                           

                                                                                                                 Юрій Клен (Освальд Бурггардт)

 

Детальніше:Суворий аналітик доби (120 років з дня народження В. Підмогильного)

КРУТИ НАША СЛАВА, НАША ІСТОРІЯ

Під такою назвою у бібліотеці ВСП «Козелецького фахового коледжу ветеринарної медицини» БНАУ була представлена книжкова виставка.

Детальніше:КРУТИ НАША СЛАВА, НАША ІСТОРІЯ

28 січня 2021 року відбулося засідання Педагогічної ради

зображення viber 2021 01 29 07 55 12Педагогічний колектив заслухав доповідь заступника директора з навчальної роботи Галай О.Ю. щодо результатів моніторингу якості освіти за І семестр ,2020–2021 навч.року. Особливу увагу було  зосереджено на завданнях на наступний семестр, зокрема щодо збереження контингенту студентів.

 

 

 

Детальніше:28 січня 2021 року відбулося засідання Педагогічної ради