Наші випускники

Колектив ВСП «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» вітає доктора економічних наук, професора Шуст Олену Анатоліївну з обранням на посаду ректора Білоцерківського національного аграрного університету.

                                                                          Шановна Олено Анатоліївно!
          Обрання на посаду ректора є свідченням великої довіри до Вас. У найщиріших привітаннях висловлюємо свою прихильність і повагу, бажання до конструктивної співпраці та взаєморозуміння.


          Бажаємо Вам плідної праці на благо університету та швидкого утвердження на посаді ректора. Нехай роки управління університетом принесуть професійний успіх, нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.
Висловлюємо глибоку впевненість у тому, що Ваша мудрість і досвід, активна громадянська позиція слугуватиме утвердженню української економіки і науки.
          Вдячні випускники – фахівці різних галузей господарства, нові проєкти, міжнародна співпраця, заходи державного та міжнародного значення, розвиток науки — наша спільна перспектива.
          Бажаємо Вам наснаги, енергії, нових ідей та звершень, успіхів у нелегкій та багатогранній науковій, педагогічній та адміністративній діяльності!

shust 0