28 листопада 2024р відбувся етап XXVI Спортивних ігор серед закладів фахової перевищої освіти Чернігівської області з настільного тенісу. Участь в змаганнях брала збірна команда ВСП "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ" у складі: Ємельянов М., Нишпор О., Мороз М., Гавриленко К.
Детальніше:Етап XXVI Спортивних ігор серед закладів фахової перевищої освіти Чернігівської області з...
Олександр Вихор
Керівник фізичного виховання
Тел.: (093) 989 44 72
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заняття фізичною культурою та спортом відіграють ключову роль у формуванні здорового способу життя і гармонійному розвитку здобувачів освіти. Основні завдання фізичного виховання в коледжі включають:
- Зміцнення здоров’я, загартовування, підвищення працездатності студентської молоді;
- Розвиток і корекція фізичних і рухових можливостей;
- Формування звички здорового способу життя, позитивного ставлення до фізичної культури і спорту;
- Розвиток емоційно-вольової сфери, морально-вольових якостей;
- Розширення комунікативних можливостей студентів у процесі занять фізичними вправами, іграми, спортом;
- Ознайомлення зі способами самоконтролю за станом власного здоров’я;
- Виховання потреби у систематичних заняттях фізичними вправами;
- Організація і проведення масових фізично-оздоровчих і спортивних заходів;
- Підготовка та участь команд вузу в районних та обласних змаганнях:
- Ознайомлення студентів з історією фізичної культури і спорту;
- Виховання патріотизму, цілеспрямованості, готовності до захисту Батьківщини.
Студенти мають можливість займатися спортом на сучасних спортивних об’єктах коледжу, включаючи спортивну залу, сучасний стадіон, тренажерний зал, кімната для занять боксом і настільним тенісом тощо.
Велика увага приділялась організації роботи зі студентами у поза аудиторний час. У навчальному закладі проводяться факультативні заняття з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, загальнофізичної підготовки, легкої атлетики. Постійно проводяться комплексні спортивні заходи, а саме: змагання з різних видів спорту, Дні здоров’я, легкоатлетичні кроси до Всесвітнього дня бігу, Козацькі забави, Краща спортивна група коледжу тощо.
Етап XXVI Спортивних ігор серед закладів фахової перевищої освіти Чернігівської області з настільного тенісу
- План роботи 2023 - 2024
- План роботи 2024 - 2025
- План роботи
- Гуртожиток
- Фізична культура і спорт
- Протидія булінгу
Положення про наглядову раду відокремленого структурного підрозділу "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ"
Положення здобування ФПО за індивідуальною формою на робочому місці (виробництві) у ВСП "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ"
Положення про навчальні дисципліни вільного вибору здобувачів фахової передвищої освіти (вибіркові навчальні дисципліни) у відокремленому структурному підрозділі "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ"
Положення про дистанційну освіту у ВСП "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ"
Положення про забезпечення академічної доброчесності у ВСП "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ"
Положення про організацію освітнього процесу у ВСП "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ"
Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у в ВСП "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ"
Положення про індивідуальний навчальний графік навчання здобувачів освіти у ВСП "Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ"
Відокремлений структурний підрозділ «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету» має належну матеріально-технічну базу, що дозволяє організувати навчальний процес на належному рівні. Загальна площа всіх будівель 14517,1 м2, в тому числі: навчальні приміщення – 5535,8 м2, гуртожиток – 2121,3 м2, їдальня – 1726,6 м2.


В навчальному закладі є актовий зал – 195,8 м2, спортивний зал – 286,7 м2, стадіон, баскетбольна площадка, волейбольна площадка, тренажерний зал, тенісний зал, міні футбол.
Коледж має власну бібліотеку – 295 м2, при бібліотеці функціонує читальний зал на 30 місць.
Забезпеченість навчальними площами на 1 студента становить 11.07 м2, тобто досягнута відповідність до норм встановлених ВСН 51-86 Державного комітету по цивільному будівництву та архітектурі на СНиП ІІ-68-78 «Вищі навчальні заклади».
Наявні приміщення (навчальні, адміністративні, службові, побутові, спортивні) відповідають санітарним нормам і правилам, державним будівельним нормам України ДБН В 2.2 – 3-97 «Будинки та споруди навчальних закладів», що затверджені наказом Держкоммістобудування України від 27 червня 1996 року № 117.
Відокремлений структурний підрозділ «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету» в достатньому обсязі забезпечений комп'ютерною технікою. Всього в коледжі налічується 34 комп'ютерів, 4 проектора, 5 принтерів, 3 БФП, 3 ксероксів.
Коледж має 3 повністю обладнані комп'ютерні лабораторії, які налічують 8 комп'ютерів і 22 планшети. Бібліотека коледжу має 1 комп'ютерне робоче місце, де студенти мають можливість вийти в світову інформаційну мережу інтернет.
Козелецький фаховий коледж має гуртожиток на 250 місць, кімнати на 2-3 особи. В гуртожитку обладнано душова та пральня. Всі іногородні забезпечуються місцями в гуртожитку.
Коледж має студентську їдальню, яка розрахована на 150 посадкових місць.
Комплекс спортивних споруд: стадіон, волейбольна площадка, футбольна площадка, тренажерна площадка. Спортивний зал складає 286,7 м2.
Актовий зал коледжу знаходиться в навчальному корпусі, розрахований на 220 місць.
- Педагогічна рада
- Наглядова рада
- Адміністративна рада
- Методична рада
- Приймальна комісія
- Стипендіальна комісія
Відповідно до статті 46 Закону України “Про фахову передвищу освіту” від 06.06.2019 № 2745-VIII
Стаття 46. Мова освітнього процесу
1. Мовою освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти є державна мова. Засади мовної політики в закладах фахової передвищої освіти визначаються Законом України“Про освіту”.
2. Держава гарантує кожному громадянинові України право на здобуття фахової передвищої освіти державною мовою в державних і комунальних закладах фахової передвищої освіти.
3. Заклади фахової передвищої освіти забезпечують обов’язкове вивчення державної мови в обсязі, що дає змогу провадити професійну діяльність в обраній галузі з використанням державної мови.
Особам, які належать до корінних народів, національних меншин України, іноземцям та особам без громадянства створюються належні умови для вивчення державної мови.
4. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, у державних і комунальних закладах фахової передвищої освіти.
5. У закладах фахової передвищої освіти відповідно до освітньо-професійної програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома чи більше мовами – державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу, забезпечуючи при цьому здатність здобувачів фахової передвищої освіти продемонструвати результати навчання відповідної дисципліни державною мовою. Перелік іноземних мов, якими здійснюється викладання навчальних дисциплін, визначається закладом фахової передвищої освіти.
6. За бажанням здобувачів фахової передвищої освіти та за наявності відповідних умов заклади фахової передвищої освіти створюють можливості для вивчення ними мови корінного народу, національної меншини України як окремої дисципліни в обсязі, що дає змогу провадити професійну діяльність у вибраній галузі з використанням цієї мови.
7. Для навчання іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також осіб, які визнані біженцями в Україні, осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, осіб, яким надано статус закордонного українця, які перебувають в Україні на законних підставах, та здобувають фахову передвищу освіту за кошти фізичних або юридичних осіб, можуть створюватися окремі групи або розроблятися індивідуальні навчальні плани, що передбачають навчання іноземною мовою. При цьому заклади фахової передвищої освіти забезпечують вивчення такими особами державної мови як окремої навчальної дисципліни.
На зазначених осіб не поширюються вимоги частини першої цієї статті.
8. Заклади фахової передвищої освіти приватної форми власності мають право вільного вибору мови навчання із забезпеченням при цьому вивчення особами, які навчаються у таких закладах, державної мови як окремої навчальної дисципліни в обсязі, що дає змогу провадити професійну діяльність в обраній галузі з використанням державної мови.
9. Атестація здобувачів фахової передвищої освіти проводиться державною мовою.
