Бібліотека

Фонд бібліотеки Козелецького коледжу  нараховує 39701 примірників. Література різноманітна за типовою і видовою ознакою. Навчальна література складає 13571 примірників. Сьогодні фонд електронних видань нашої бібліотеки становить 52 примірники. library 1Бібліотека коледжу розташована в приміщенні 295 м2. З них книгосховище площею 105,7 м2, читальна зала площею  103 м2 на 30 місць. Наявність комунікаційного забезпечення - комп'ютер, принтер,  wi-fi. Бібліотека тісно співпрацює з районною бібліотекою, музеєм історії ткацтва, районним  літературним об’єднанням  ім. Нефеліна, відділом сім’ї та молоді Козелецької  райдержадміністрації.

Самостійне вивчення

Відкритий доступ до електронних бібліотек

  • biblioteka

    Законодавство України - Конституція України, кодекси, закони, укази, постанови, розпорядження.

  • Розсекречені матеріали з Галузевого Державного Архіву СБУ - Бази данихДокументи карально-репресивної системи СРСРДокументи релігійних конфесій та об'єднань. Документи українського визвольного руху.
  • Вікіджерела — україномовний розділ мережевої бібліотеки Wikisource. У ній розміщено художні твори, історичні та інші документи, статті, вихідні тексти програм тощо, тобто будь-які тексти, в тому числі супроводжувані мультимедійними ілюстраціями, що можуть бути корисні україномовній спільноті.

  • Діаспоріана — електронна бібліотека «Diasporiana» є проектом зі збереження інтелектуальної спадщини української еміграції. Містить рідкісні видання різного спрямування.

  • Електронна бібліотека «Культура України» — інтегрований ресурс орієнтований на широке коло користувачів, в рамках якого формуються колекції, спрямовані на поширення знань про культуру України.

  • Електронна бібліотека української діяспори (ukrbiblioteka.org) — колекція друкованих видань в електронному форматі‚ створена для збереження‚ популяризації і розповсюдження інтелектуальної спадщини поколінь українців‚ які проживали і проживають в Америці.

  • Ізборник — Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю. Ідея проекту полягає в прагненні зібрати якомога більшу кількість творів української писемності не просто як випадковий набір текстів різних часів та авторів, але на тлі цілісного культурно-історичного процесу, де ставала б зрозумілою єдність, спадковість і тотожність української літератури, попри очевидні розриви в мовному коді та наявні перервності в традиції.

  • Інститут історії України НАН України — на порталі розміщені електронні версії досліджень та монографій сучасних українських істориків, українська історична періодика. Теоретичні та методологічні проблеми дослідження всесвітньо-історичного процесу. Загальна концепція світової та вітчизняної історії. Методи історичних досліджень і спеціальних історичних дисциплін. Давня і середньовічна історія України. Україна у ХVІІІ – ХІХ ст. Історія України ХХ століття. Етнічна історія. Національне відродження українського народу. Сучасні національні та етнокультурні процеси. Релігія і церква в Україні. Історія і сучасні проблеми міжнародних відносин. Україна у європейському та глобальному соціально-історичному процесі.

  • ABC Chemistry — добірка безкоштовних повнотекстових рецензованих журналів з хімії англійською мовою. Архів поділений на 2 частини, одна частина – журнали, які постійно доступні повні тексти в Інтернеті, а інша частина – тестовий доступ та  журнали, які тимчасово у вільному доступі. Окремо представлено список журналів російською мовою.

  • Project Gutenberg - електронна бібліотека, яка порадує любителів читати іноземною мовою. Більше 46 тисяч електронних книг, переважаючий мова - англійська.
  • Academic journals - повнотекстові англомовні наукові журнали з біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.
  • ADS (Astrophysics Data System, Digital Library for Physics and Astronomy)— інформаційна система ресурсів з фізики та астрономії. Електронна бібліотека сайту підтримується Смітсонівською астрофізичною обсерваторією (SAO) у рамках гранту NASA. ADS підтримує три бібліографічні бази даних, що містять більше 8, 7 млн. записів. ADS забезпечує доступ до зовнішніх ресурсів, у тому числі до електронних статей, каталогів даних і архівів (посилання на 8,9 млн. матеріалів).

  • AMS Books Online — електронна колекція монографій Американського математичного товариства (AMS) у PDF та інших форматах.

  • American Journal of Botany (AJB) — публікує дослідження  (щомісячно, починаючи з 1914 року), які становлять інтерес для широкої аудиторії вчених в усіх галузях біології рослин (структура, функції, розвиток, різноманітність, генетика, еволюція, розмноження, систематика), в усіх рівнях організації, а також в усіх груп рослин і суміжних організмів (ціанобактерій, водоростей, грибів і лишайників).

  • CiteSeer— електронна бібліотека наукової літератури і пошукових систем, що представляє в основному літературу з галузі обчислювальної техніки та інформатики.

  • ChemIndustry.com— є провідним об’ємним каталогом та одночасно пошуковою системою для хімічної промисловості та фахівців із суміжних дисциплін. Ресурс включає базу даних веб-сайтів, до якої входить понад 45,000 сторінок організацій, важливих для хімічної промисловості, та містить повні тексти мільйонів сторінок. ChemIndustry.com надає спеціалізовані послуги з пошуку хімічних назв, роботи, досліджень ринку (матеріали, звіти та дослідження ринку хімічної промисловості) і консультантів, журналів у вільному доступі (після реєстрації), найсвіжіших наукових новини та підписки на Newsletter.

  • E-books directory — безкоштовний веб-ресурс, з якого можна завантажити книги, документи, лекції, технічні документи. Ресурс містить посилання на більш ніж 1780 електронних книг, перерахованих у 392 категоріях, в тому числі з бізнесу, комп'ютерних наук, техніки, гуманітарних наук, літератури, медицини і багато іншого.

  • Libruk - Електронна бібліотека української літератури - письменники України - книги українською. Сучасна українська література. скачати та читати онлайн

  • Електронна бібліотека України - діючі відкриті е-архіви в інституціях України з усіх основних сфер науки та техніки.

  • Всесвітня наукова бібліотека - розроблений ЮНЕСКО у співпраці з Nature і Roche новий безкоштовний науково-освітній онлайн-ресурс, що базується на ідеї рівного доступу глобальних  користувачів до змісту освіти і наукових знань.

  • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського - найбільша бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави. Входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу. Бібліотека містить журнали України з історії, економіки, педагогіки, політології, технічних наук, екології, фізики, математики та філософії. Надають доступ до електронного каталогу бібліотеки з 433 тис. записів, також містять повнотекстові автореферати, дисертації, статті за періодичних видань, книги та тексти.

  • Eatwild.com - Інформаційний ресурс для фермерів, сільського господарства по годівлі травоїдних тварин, свійської птиці, для отримання здорового м'яса, яйєць та молочних продуктів.

  • Агроосвіта (Nmcbook)- електронні підручники - Інфекційні хвороби котів і собак, хірургія ветеринарної медицини, епізоотологія, акушерство та інші.

  • Free-Ebooks.net - Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг.

  • Світова́ цифрова́ бібліотека (World Digital Library) — міжнародна цифрова бібліотека, яка створена за підтримки ЮНЕСКО та Бібліотеки Конгресу США. Світова цифрова бібліотека започаткована з метою сприяння міжнародному та міжкультурному взаєморозумінню, представити вільно та безперешкодно через Інтернет у багатомовному форматі найкращі зразки культурної спадщини різних країн світу, створення ресурсів для науковців, освітян та широких верств населення та розвинути співпрацю між інституціями — партнерами проекту.

  • eKMAIR - Електронний архів Національного університету "Києво-Могилянська академія".

  • Bibliotheca Slavica - електронний портал славістичної літератури із фондів Бібліотеки Софійського університету “Св. Климента Охрідського” (Болгарія).

  • Поетика - це найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою.

  • Методичні матеріали УІНП - Історія України - методичні матеріали Українського інституту національної пам'яті.
  • Електронні видання УІНП - Український інститут національної пам'яті надає вільний доступ до всіх своїх видань. Наша принципова позиція - задля зручності читачів усі матеріали викладати також в електронних форматах. На цій сторінці можна безкоштовно звантажити видання Інституту в epub, mobi та pdf.
  • Всеосвіта - бібліотека методичних матеріалів для вчителів на сайті представлені з усіх шкільних предметів методичні матеріали, статті, наукові роботи, відеоуроки, презентації, конспекти, тести, робочі програми, ілюстрації.
  • Khan Academy (Академія Хана) здійснює важливу місію. Некомерційна організація, яка намагається зробити освіту кращою, надаючи через інтернет безкоштовні та якісні знання всім та усюди. Після реєстрації можна вибрати персанальні курси з предметів які цікавлять.
  • до гори